Team Integra Winners August 3 – August 9, 2021

Congratulations to: Matt Sheppard – Utica-Rome Speedway Pat Graham – Mason City Motor Speedway Jordan Grabouski – Thayer County Speedway Austin Horton – Senoia Raceway Ben Moudry – Fayette County Speedway Kelly Shryock – Kossuth County Speedway & Hancock County Speedway Landyn Randt – Princeton Speedway & Bemidji Speedway Matt Looft – Arlington Raceway & […]

View Post

Team Integra Winners – July 27 – August 2, 2021

Congratulations to: Ashley Anderson – ABC Raceway Mat Williamson – Merrittville Speedway Josh Angst – Hamilton Co. Speedway Clyde Dunn, Jr. – Devil’s Bowl Speedway Jimmy Mars – Rice Lake Speedway Spike Moore – Hesston Speedway David Simpson – Lake of the Woods Speedway Josh Rice – MRP Raceway Park Scott Greer – Lake of […]

View Post

Team Integra Winners – July 20 – July 26, 2021

Congratulations to: Travis Budisalovich – Hibbing Raceway Bryan Kakela – Devil’s Lake Speedway Carey Terrance – Cornwall Motor Speedway Brock Hess – I-90 Speedway Tyler Hibner – Randolph Co. Speedway Joe Provinzino – Red Cedar Speedway Jordan Grabouski – I-80 Speedway Peyton George – Bandit Speedway Matt Heinzerling – Black Hills Speedway & Miller Central […]

View Post

Team Integra Winners – July 13 – July 19, 2021

Congratulations to: Jeremy Huish – Hutchison Nationals Eric Stanton – Boone Speedway Ashton Winger – Oakshade Raceway & Thunderbird Raceway Darin Naida – Jackson Speedway Josh Rice – Beckley Motorsports Park Luke Goedert – Benton County Speedway Levi VanderWeide – I-90 Speedway Billy Knippenberg – Spoon River Speedway Steve Haas – Eagle Valley Speedway Tanner […]

View Post

Team Integra Winners – July 6 – July 12, 2021

Congratulations to: Travis Budisalovich – Hibbing Raceway Mark Hessler – Red Cedar Speedway Nick Anvelink – Shawano Speedway Bryce Sward – Jackson Motorplex Dean Abbey – Abilene Speedway Justin Schmidt – Plymouth Dirt Track Donnie Shipp – Big O Speedway Matt Johnson – Old 71 Speedway Jon Tollakson – Fiesta City Speedway Clyde Dunn, Jr. […]

View Post

Team Integra Winners – June 29 – July 5, 2021

Congratulations to: Travis Anderson – Red Cedar Speedway Tyler Hibner – Randolph County Raceway Tim Sears Jr. – Weedsport Speedway Tommy Bawden – KRA Speedway Brad Smith – Central Missouri Speedway Devin Smith – Buena Vista Raceway Kevin Adams – Eagle Valley Speedway & Rice Lake Speedway Devon Havlik – Sports Park Raceway Rodney Sanders […]

View Post

Team Integra Winners – June 22-28, 2021

Congratulations to: Matt Looft – Hancock County Speedway Kevin Donlan – Fayette County Speedway Kody Hardage – I-37 Speedway Tommy Bawden – KRA Speedway & Ogilvie Raceway Levi Vander Weide – Rapid Speedway Jacob Hawkins – Roaring Knob & Elkins Raceway Tanner Mullens – 81 Speedway Justin Haers – Land of Legends Raceway Billy Dunn […]

View Post

Team Integra Winners – June 15-21, 2021

Congratulations to: Shane Hiatt – Eagle Raceway Colby Fett – Kossuth County Speedway & Worthington Speedway Justin Schmidt – Plymouth Dirt Track Jeff Ware – Eagle Raceway Hudson O’Neal – Smoky Mountain Speedway Drake Troutman – Roaring Knob Motorsports Complex & Elkins Raceway Jordan Hedger – Mountain Motorsports Park Kelly Shryock – Kossuth County Speedway […]

View Post

Team Integra Winners – June 8-14, 2021

Congratulations to: Matt Sheppard – Orange County Fair Speedway Tim Sears Jr. – Fulton Speedway Dustin Woods – Boyd’s Speedway Levi Vander Weide – Rapid Speedway Clyde Dunn, Jr. – Devil’s Bowl Speedway Mike Spatola – Sycamore Speedway Jeff Ware – Boone County Raceway Dan Angelicchio – Latrobe Speedway Corey Madden – Shelby County Speedway […]

View Post

Team Integra Winners – June 8-14, 2021

Congratulations to: Matt Sheppard – Orange County Fair Speedway Tim Sears Jr. – Fulton Speedway Dustin Woods – Boyd’s Speedway Levi Vander Weide – Rapid Speedway Clyde Dunn, Jr. – Devil’s Bowl Speedway Mike Spatola – Sycamore Speedway Jeff Ware – Boone County Raceway Dan Angelicchio – Latrobe Speedway Corey Madden – Shelby County Speedway […]

View Post