Team Integra Winners – July 20 – July 26, 2021

Congratulations to: Travis Budisalovich – Hibbing Raceway Bryan Kakela – Devil’s Lake Speedway Carey Terrance – Cornwall Motor Speedway Brock Hess – I-90 Speedway Tyler Hibner – Randolph Co. Speedway Joe Provinzino – Red Cedar Speedway Jordan Grabouski – I-80 Speedway Peyton George – Bandit Speedway Matt Heinzerling – Black Hills Speedway & Miller Central […]

View Post

Team Integra Winners – July 13 – July 19, 2021

Congratulations to: Jeremy Huish – Hutchison Nationals Eric Stanton – Boone Speedway Ashton Winger – Oakshade Raceway & Thunderbird Raceway Darin Naida – Jackson Speedway Josh Rice – Beckley Motorsports Park Luke Goedert – Benton County Speedway Levi VanderWeide – I-90 Speedway Billy Knippenberg – Spoon River Speedway Steve Haas – Eagle Valley Speedway Tanner […]

View Post

Team Integra Winners – July 6 – July 12, 2021

Congratulations to: Travis Budisalovich – Hibbing Raceway Mark Hessler – Red Cedar Speedway Nick Anvelink – Shawano Speedway Bryce Sward – Jackson Motorplex Dean Abbey – Abilene Speedway Justin Schmidt – Plymouth Dirt Track Donnie Shipp – Big O Speedway Matt Johnson – Old 71 Speedway Jon Tollakson – Fiesta City Speedway Clyde Dunn, Jr. […]

View Post

Team Integra Winners – June 29 – July 5, 2021

Congratulations to: Travis Anderson – Red Cedar Speedway Tyler Hibner – Randolph County Raceway Tim Sears Jr. – Weedsport Speedway Tommy Bawden – KRA Speedway Brad Smith – Central Missouri Speedway Devin Smith – Buena Vista Raceway Kevin Adams – Eagle Valley Speedway & Rice Lake Speedway Devon Havlik – Sports Park Raceway Rodney Sanders […]

View Post

Team Integra Winners – June 22-28, 2021

Congratulations to: Matt Looft – Hancock County Speedway Kevin Donlan – Fayette County Speedway Kody Hardage – I-37 Speedway Tommy Bawden – KRA Speedway & Ogilvie Raceway Levi Vander Weide – Rapid Speedway Jacob Hawkins – Roaring Knob & Elkins Raceway Tanner Mullens – 81 Speedway Justin Haers – Land of Legends Raceway Billy Dunn […]

View Post

Team Integra Winners – June 15-21, 2021

Congratulations to: Shane Hiatt – Eagle Raceway Colby Fett – Kossuth County Speedway & Worthington Speedway Justin Schmidt – Plymouth Dirt Track Jeff Ware – Eagle Raceway Hudson O’Neal – Smoky Mountain Speedway Drake Troutman – Roaring Knob Motorsports Complex & Elkins Raceway Jordan Hedger – Mountain Motorsports Park Kelly Shryock – Kossuth County Speedway […]

View Post

Team Integra Winners – June 8-14, 2021

Congratulations to: Matt Sheppard – Orange County Fair Speedway Tim Sears Jr. – Fulton Speedway Dustin Woods – Boyd’s Speedway Levi Vander Weide – Rapid Speedway Clyde Dunn, Jr. – Devil’s Bowl Speedway Mike Spatola – Sycamore Speedway Jeff Ware – Boone County Raceway Dan Angelicchio – Latrobe Speedway Corey Madden – Shelby County Speedway […]

View Post

Team Integra Winners – June 8-14, 2021

Congratulations to: Matt Sheppard – Orange County Fair Speedway Tim Sears Jr. – Fulton Speedway Dustin Woods – Boyd’s Speedway Levi Vander Weide – Rapid Speedway Clyde Dunn, Jr. – Devil’s Bowl Speedway Mike Spatola – Sycamore Speedway Jeff Ware – Boone County Raceway Dan Angelicchio – Latrobe Speedway Corey Madden – Shelby County Speedway […]

View Post

Team Integra Winners – June 1-7, 2021

Congratulations to: Stewart Friesen – Fonda Speedway Dillon Richards – Eagle Raceway Tanner Mullens – Hamilton County Speedway (pictured) Mitch Hovden – Fayette County Speedway & Upper Iowa Speedway Rod Lorenz – Big Sky Speedway Bart Taylor – Sheridan Speedway Matt Gilbertson – Fiesta City Speedway Tanner Black – Dodge City Raceway Park Jacob Hobscheidt […]

View Post

Weekly Winners 5/26/21 – 5/31/21

Congratulations to: Jordan Grabouski – Beatrice Speedway Josh Beaulieu – Bemidji Speedway Bobby Ruffin – LoneStar Speedway Chevy Coleman – Race 81 Speedway Joe Martin – Eriez Speedway Mat Williamson – Weedsport Speedway Adam Brotherton – Casino Speedway Josh Richards – Lucas Oil Speedway Donnie Farlling – Bedford Speedway Max Blair – Eriez Speedway Dean […]

View Post