Weekly Winners 6/1/21 – 6/7/21

Congratulations to:
Stewart Friesen – Fonda Speedway
Dillon Richards – Eagle Raceway
Tanner Mullens – Hamilton County Speedway (pictured)
Mitch Hovden – Fayette County Speedway & Upper Iowa Speedway
Rod Lorenz – Big Sky Speedway
Bart Taylor – Sheridan Speedway
Matt Gilbertson – Fiesta City Speedway
Tanner Black – Dodge City Raceway Park
Jacob Hobscheidt – I-80 Speedway & Adams County Speedway
Brayton Carter – Marshalltown Speedway
Nick Anvelink – Shawano Speedway
Tyler Erb – Brushcreek Motorsports Complex
Danny Morrison – Salina Speedway
Virgil Randal – Black Hills Speedway
Colby Fett – Worthington Speedway
Zack Smidt – Hamilton County Speedway
Josh Ludeking – Upper Iowa Speedway
Andy Bryant – Lakeside Speedway
Kelly Shryock – Kossuth County Speedway
Brandon Spanjer – US 30 Speedway
Mike Smith – Buena Vista Raceway
Jay Kintner – Hibbing Raceway
Dennis Erb Jr. – Circle City Raceway
Jose Parga – Macon Speedway & Lincoln Speedway
Matt Looft – Kossuth County Speedway & Murray County Speedway
Mark Noble – Fairmont Raceway
Ryan Middaugh – Randolph County Raceway
Chad Becker – Dakota State Fair Speedway
Joe Provinzino – Mississippi Thunder Speedway
AJ Diemel – Mississippi Thunder Speedway
Adam Brotherton – Dakota State Fair Speedway
Trey Harris – Tri City Speedway
Brett Kressley – Grandview Speedway
Dennis Elliott – Central Missouri Speedway
Bill Crimmins – Sports Park Raceway
Rick Eckert – Plymouth Speedway
Wil Herrington – Senoia Raceway
Mark Elliott – Sports Park Raceway
Brandon Conkwright – Salina Speedway
Christian Thomas – County Line Raceway
Aaron Poe – Central Missouri Speedway
Nick Schultz – Beaver Dam Raceway
Jeremy Crimmins -Sports Park Raceway
Mike Chasteen Jr. – Peoria Speedway
Mike Spatola – Fairbury Speedway & Farmer City Raceway
Myles Michehl – Hamilton County Speedway
Peter Britten – Land of Legends Raceway
Kaden Blaeser – Eagle Valley Speedway & Rice Lake Speedway
Brandon Bombardo – Princeton Speedway
Pat Doar – Gondik Law Speedway
Steffan Carey – Fairgrounds Speedway
Parker Hale – Mississippi Thunder Speedway
Ty Hample – Big Sky Speedway
Derek Green – Fairmont Raceway
Cody Acklin – North Central Arkansas Speedway
Jordan Grabouski – Eagle Raceway
Jason Covert – Port Royal Speedway
James Giossi – Cedar Lake Speedway
Tommy Bawden – KRA Speedway
Ashley Anderson – Red Cedar Speedway & Cedar Lake Speedway
Ronnie Davis – Fulton Speedway
Devin Smith – Buena Vista Raceway
Jesse Bryan – Red Cedar Speedway
Michael Norris – Lernerville Speedway
Ryan Gillmore – Tri State Speedway
Doug Drown – Wayne County Speedway & Attica Raceway Park
Eric Stanton – Boone Speedway